Veľkoobchod pre profesionálov
Príprava tovaru je 24 hod. od objednávky
Počkajte si na potvrdzujúcu sms, že je tovar pripravený
TypTTitle: Mulčovacia borovicová kôra 254230003331_0.jpg TAKACS eshop

Filter

Zoradiť podľa Riadkov
Int. kód: 5375
MJ: ks Popis
Kôra mulčovacia borovicová je vhodná na použitie v záhradách ako mulč na okrasné záhony, okolo stromov a kríkov. Má veľkosť frakcie 0-60 mm a je dodávaná v 70 litrovom balení. Mulčovanie pomáha udržiavať vlhkosť v pôde, zabraňuje rastu buriny a tiež dodáva dôležité živiny do pôdy. Je vyrobená z borovicového dreva, čo ju robí príjemnou na pohľad a má príjemnú vôňu. Mulčovacia kôra borovicová je vhodná pre väčšinu druhov záhradných rastlín a jej použitie je jednoduché – stačí ju rozsypať na povrch pôdy okolo rastlín a jemne ju zapracovať do pôdy.
Cena za MJ: 6,95 €
8,34 € s DPH
Int. kód: 53751
MJ: ks Popis
Kôra mulčovacia borovicová je vhodná na použitie v záhradách ako mulč na okrasné záhony, okolo stromov a kríkov. Má veľkosť frakcie 20-80 mm a je dodávaná v 70 litrovom balení. Mulčovanie pomáha udržiavať vlhkosť v pôde, zabraňuje rastu buriny a tiež dodáva dôležité živiny do pôdy. Je vyrobená z borovicového dreva, čo ju robí príjemnou na pohľad a má príjemnú vôňu. Mulčovacia kôra borovicová je vhodná pre väčšinu druhov záhradných rastlín a jej použitie je jednoduché – stačí ju rozsypať na povrch pôdy okolo rastlín a jemne ju zapracovať do pôdy.
Cena za MJ: 8,69 €
10,43 € s DPH
Int. kód: 5370
MJ: ks Popis
Kôra mulčovacia borovicová je vhodná na použitie v záhradách ako mulč na okrasné záhony, okolo stromov a kríkov. Má veľkosť frakcie 0-40 mm a je dodávaná v 70 litrovom balení. Mulčovanie pomáha udržiavať vlhkosť v pôde, zabraňuje rastu buriny a tiež dodáva dôležité živiny do pôdy. Je vyrobená z borovicového dreva, čo ju robí príjemnou na pohľad a má príjemnú vôňu. Mulčovacia kôra borovicová je vhodná pre väčšinu druhov záhradných rastlín a jej použitie je jednoduché – stačí ju rozsypať na povrch pôdy okolo rastlín a jemne ju zapracovať do pôdy.
Cena za MJ: 6,40 €
7,68 € s DPH
Int. kód: 53752
MJ: ks Popis
Mulč na trvalky o veľkosti 0-10 mm s použitím borovicovej kôry sa používa na zakrytie pôdy okolo trvaliek. Tento mulč má hrúbku zrna v rozmedzí od 0 do 10 mm, čo znamená, že sa skladá z malých kúskov kôry.

Borovicová kôra je jedným z najobľúbenejších materiálov na mulčovanie. Je získavaná z kôry borovicových stromov a má niekoľko výhod. Okrem estetického vzhľadu poskytuje aj ochranu pôdy pred vysychaním, zachováva vlhkosť a pomáha zabrániť rastu buriny. Mulč na báze borovicovej kôry tiež pomáha regulovať teplotu pôdy, čo je dôležité pre korene rastlín.

70 litrové balenie mulča by malo byť dostatočné na zakrytie pomerne rozsiahlej plochy. Pred aplikáciou mulča je potrebné odstrániť burinu a vyrovnať plochu, aby bola rovnomerná. Potom sa mulč rozloží na povrch pôdy v hrúbke približne 5 cm. Mulč by mal byť rozmiestnený okolo rastlín, ale nemal by prísť do priameho kontaktu s ich kmeňmi alebo stonkami, aby sa zabránilo hnilobe.

Mulč na trvalky z borovicovej kôry nie len poskytuje praktické výhody, ale aj pridáva prírodný a estetický dotyk do záhrady.
Cena za MJ: 8,69 €
10,43 € s DPH
1